Kurallar

KULLANIM ŞARTLARI

 

Son Düzeltme Tarihi: 24 Kasım 2019

 

1. Okulunuz'a hoş geldiniz!

1.1 Giriş: Adalet Mah. 2131/18 Sk. No:6/A Bayraklı-İZMİR adresinde bulunan "OKULUNUZ EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ" okulunuz.com  adresindeki web sitesinde size hizmet vermektedir. 

 

1.2 Hizmet Şartlarında Değişiklikler: İsteğe bağlı olarak, bu Hizmet Koşullarının bölümlerini herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bunu yaparsak, değişikliğin yapısına bağlı olarak, değişiklikleri bu sayfaya kaydeder ve bu sayfanın en üstünde, bu terimlerin en son revize edildiği tarihi ve / veya Hizmetlerin kullanıcı arayüzü aracılığıyla size bildiririz. Bir e-posta bildiriminde veya diğer makul yollarla ve ilgili yasaların gerektirdiği şekilde. Bu tür değişiklikler, Hizmetlerin yeni işlevlerine yönelik değişikliklerin veya yasal nedenlerden dolayı yapılan değişikliklerin derhal yürürlüğe girmesi dışında, yayınlandıktan en geç on dört (14) gün içinde geçerli olacaktır. Hizmeti, değişikliklerin yürürlüğe girdiği tarihten sonra kullanmaya devam etmeniz, yeni Hizmet Şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

1.3 Gizlilik: Okulunuz olarak, kullanıcılarımızın gizliliğine saygı duyuyoruz. Detaylar için lütfen Gizlilik Politikamıza bakınız . Hizmeti kullanarak, burada belirtildiği şekilde kişisel verilerimizin toplanmasına ve kullanılmasına izin verirsiniz.

 

2. Hizmete Erişim ve Kullanım

2.1 Kullanım Açıklaması: Okulunuz servisi ve servisimiz aracılığıyla görüntülenen herhangi bir içerik yalnızca sizin kişisel ve ticari olmayan kullanımınız içindir. Okulunuz satın alımınızla, Okulunuz içeriğine erişmek ve bu amaç için yalnızca akış temelinde hizmetlerinizi seyretmek için sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez bir lisans veriyoruz. Yukarıda belirtilen sınırlı lisanslar dışında, hiçbir hak, unvan ya da faiz size devredilemez. Bu servisi genel performanslar için kullanmamayı kabul edersiniz. Okulunuz lisansınızı tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda iptal edebilir. Bu iptali üzerine, hizmetten indirilen veya başka bir şekilde elde edilen tüm içerikleri ve bu Hizmet Koşullarına göre veya başka bir şekilde yapılmış olsun, bu malzemelerin kopyalarını derhal imha etmeniz gerekir.

 

2.2 Kayıt Yükümlülükleriniz: Hizmetin bazı özelliklerine erişmek ve bunları kullanmak için Okulunuz'a kaydolmanız gerekebilir. Hizmete kaydolmayı seçerseniz, Hizmetin kayıt formunda belirtildiği şekilde kendinizle ilgili doğru, doğru, güncel ve eksiksiz bilgi vermeyi ve korumayı kabul edersiniz. Kayıt verileri ve hakkınızdaki diğer bazı bilgiler Gizlilik Politikamıza tabidir . 13 yaşın altındaysanız, Kayıtlı veya kayıtsız olarak Hizmeti kullanma yetkiniz yoktur. Ayrıca, 18 yaşın altındaysanız, Hizmet'i kayıt olmadan veya kayıt olmadan, yalnızca ebeveyninizin veya velinizin onayıyla kullanabilirsiniz.

 

2.3 Üye Hesabı, Şifre ve Güvenlik: Asla bir başkasının hesabını kullanamazsınız ve başka bir kişiye hesabınıza erişmek için kullanıcı adı ve şifreyi veremezsiniz. Şifreniz veya hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden tamamen siz sorumlusunuz ve şifrenizin gizli kalmasını ve güvende kalmasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. (A) şifrenizin veya hesabınızın yetkisiz kullanıldığını veya diğer güvenlik ihlallerini Okulunuz’a derhal bildirmeyi kabul edersiniz ve (b) Hizmete erişirken her oturumun sonunda hesabınızdan çıkmanızı sağlar. Okulunuz, bu bölüme uymamanızdan doğacak zararlardan sorumlu değildir.

 

2.4 Servis Değişiklikleri: Okulunuz, Servis'i (veya herhangi bir bölümünü) önceden bildirmeksizin veya bildirmeden geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Okulunuz'un Hizmetin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, askıya alınması veya durdurulması nedeniyle size veya üçüncü taraflara karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. Herhangi bir Hesabınızı veya Gönderilen İçeriği, yürürlükteki yasaların gerektirebileceğinin ötesinde herhangi bir süre için tutma yükümlülüğümüz yoktur.

 

2.5 Kullanım ve Saklamaya İlişkin Genel Uygulamalar: Okulunuz’un, Hizmet’in elinde tutacağı azami süreyi ve Hizmet’in elinde tutacağı azami süreyi ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hizmet kullanımıyla ilgili genel uygulamalar ve sınırlar getirebileceğini kabul edersiniz. Okulunuz'un sunucularında sizin adınıza tahsis edilebilir. Okulunuz'un Hizmet tarafından tutulan veya yüklenen herhangi bir veriyi veya başka bir içeriği silmemesi veya saklamaması için sorumluluk veya yükümlülük olmadığını kabul edersiniz. Okulunuz’un uzun süre aktif olmayan hesapları feshetme hakkını saklı tuttuğunuzu kabul etmektesiniz. Ayrıca Okulunuz'un bu genel uygulamaları ve limitleri istediği zaman, tamamen kendi takdirine bağlı olarak veya önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tuttuğunu kabul etmektesiniz.

 

2.6 Mobil Hizmetler: Hizmet, (i) bir mobil cihaz üzerinden Hizmete içerik yükleme kabiliyeti, (ii) Hizmete ve Siteye bir mobil cihazdan göz atma yeteneği ve (iii) dahil olmak üzere, bir mobil cihaz aracılığıyla kullanılabilen bazı hizmetleri içerebilir.) Bir mobil cihaza indirilen ve yüklenen bir uygulama aracılığıyla belirli özelliklere erişme yeteneği (birlikte, “Mobil Hizmetler”). Servise bir mobil cihaz üzerinden eriştiğinizde, kablosuz iletişim servis sağlayıcınızın standart ücretleri, veri ücretleri ve diğer ücretler geçerli olabilir. Ayrıca, bazı Mobil Servisleri indirmek, kurmak veya kullanmak, operatörünüz tarafından yasaklanmış veya kısıtlanmış olabilir ve tüm Mobil Servisler tüm taşıyıcılarla veya cihazlarla çalışmayabilir. Mobil Servisleri kullanırken telefon numaranızı verebilirsiniz. Telefon numaranızı vererek, bu numaradan aramalar ve / veya SMS, MMS veya kısa mesaj almak için onay vermiş olursunuz. Telefon numaralarınızı bağlı kuruluşlarımızla ya da sözleşmemizi yaptığımız hizmet sağlayıcılarımızla (müşteri desteği, faturalandırma veya tahsilat şirketleri ve yazılı mesaj servis sağlayıcıları), bu Koşullar uyarınca haklarımızı sağlamada veya Hizmetlerimizi sağlamada bize yardımcı olmak üzere paylaşabiliriz. Hizmet, politikalarımız, yürürlükteki yasalar veya sizinle yapacağımız diğer herhangi bir sözleşmemiz. Bu tarafların, yukarıda belirlediğimiz amaçları yerine getirmemize izin verdiği, kendi amaçları için değil, bizim tarafımızdan otomatik olarak yapılan ya da önceden kaydedilmiş aramalar ve yazılı mesajlar kullanarak sizinle iletişime geçebileceğini kabul ediyorsunuz. Cep telefonu numaranızı değiştirmeniz veya devre dışı bırakmanız durumunda, doğabilecek hizmet aksamasından veya zarardan Okulunuz'un sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul edersiniz.

 

2.7 Para İade Garantisi: Okulunuz abonelik Hizmetini satın alırken, kendi ülkenizdeki geçerli yasaların gerektirdiği şekilde veya bir üçüncü taraf pazar aracılığıyla satın aldığınız herhangi bir Hizmet için geçerli olan geri ödeme politikasında belirtilen şekilde aksi belirtilmediği sürece (aşağıdaki Bölüm 3.3'e bakınız), Satın aldıktan sonraki ilk 30 gün içinde Hizmetten memnun kalmazsanız, Okulunuz satın aldığınız tutarın tamamını iade eder ve ardından erişiminizi sonlandırır. Müşteriler için bir satın alımdan 30 gün sonra para iadesi yapılmaz. Hizmet şartlarını ihlal eden hesaplar için geri ödeme yapılmaz; ihlaller Okulunuz'un tamamen kendi takdirine bağlı olarak belirlenir. Okulunuz, geri ödeme politikamızı kötüye kullandığınızı belirlerse, hesabınızı askıya alma veya feshetme ve Geri Ödeme yapmadan Hizmetin mevcut veya gelecekteki tüm kullanımlarını reddetme veya kısıtlama hakkını saklı tutarız. Geri ödeme isteğinde bulunmak veya 30 günlük para iade garantisi ile ilgili bir soru sormak için, [email protected]'a mesaj göndermeniz gerekir.

 

3. Kullanım Koşulları

3.1 Kullanıcı Davranışı: Yüklediğiniz, yayınladığınız, yayınladığınız veya görüntülediğiniz tüm kod, video, resim, bilgi, veri, metin, yazılım, müzik, ses, fotoğraf, grafik, mesaj veya diğer materyallerden (“içerik”) siz sorumlusunuz. (bundan sonra “yükle”) veya e-posta ile gönderin veya Servis aracılığıyla kullanın. Okulunuz, Okulunuz'un takdirine bağlı olarak, bu hükmü ihlal eden içeriği Hizmetten çıkarmak, ihlal edenlerin hesabını askıya almak veya feshetmek ve sizi yasaya bildirmek de dahil olmak üzere, bu hükmü ihlal eden herkese karşı uygun yasal işlemleri soruşturma ve alma hakkını saklı tutar. icra makamları. Hizmeti şu amaçlarla kullanmamayı kabul edersiniz:

 

(i) herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya diğer mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir içeriği e-postayla göndermek veya başka şekilde yüklemek; (ii) herhangi bir yasa uyarınca veya sözleşmeye bağlı veya güvene dayalı ilişkiler kapsamında yükleme hakkınız yok; (iii) herhangi bir bilgisayar yazılımı veya donanım veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesmek, yok etmek veya sınırlandırmak için tasarlanmış yazılım virüsleri veya başka herhangi bir bilgisayar kodu, dosya veya programları; (iv) herhangi bir kişi için gizlilik veya güvenlik riski oluşturması veya yaratması; (v) istenmeyen veya yetkisiz reklamlar, tanıtım malzemeleri, ticari faaliyetler ve / veya satışlar, “istenmeyen posta”, “spam”, “zincir mektuplar”, “piramit şemaları”, “yarışmalar”, “çekilişler” veya başka herhangi bir formdan oluşur. talep etme; (vi) yasadışı, zararlı, tehdit edici, küfürlü, taciz edici, çarpık, aşırı şiddet içeren, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, pornografik, iftiraya uğrayan, başkalarının mahremiyetini istila eden, ırkçı, etnik veya başka türlü sakıncalı olan nefret dolu; veya (vii) Okulunuz'un kararında, sakıncalı veya herhangi bir kimsenin Hizmeti kullanmasını veya keyfini çıkarmasını kısıtlayan veya engelleyen veya Okulunuz'u veya kullanıcılarını herhangi bir tür zarar veya yükümlülüğe maruz bırakan;

 

Hizmete veya Hizmete bağlı olan sunuculara veya ağlara müdahale etmek veya bunları bozmak veya Hizmete bağlı ağların gereksinimlerine, prosedürlerine, politikalarına veya düzenlemelerine uymamak;

 

yürürlükteki yerel, eyalet, ulusal ya da uluslararası yasaları ya da yasa gücüne sahip olan düzenlemeleri ihlal etmek;

 

herhangi bir kişiyi veya bir kişiyi taklit etmek, ya da yanlış bir şekilde belirtmek veya bir kişi ya da kuruluşla ilişkinizi yanlış tanıtmak; 18 yaşın altındaki herhangi birinden kişisel bilgi istemek;

 

istenmeyen e-postaları veya diğer istenmeyen iletişimleri göndermek amacıyla e-posta adreslerini veya diğer kullanıcıların Hizmet'ten elektronik veya diğer yollarla diğer iletişim bilgilerini toplamak veya toplamak;

 

özel olarak yetkilendirilmemiş herhangi bir ticari amaçla herhangi bir mal veya hizmetin satılması veya satın alınması için reklam veya teklif;

 

herhangi bir suçlu faaliyeti veya teşebbüsünü ilerletmek veya teşvik etmek veya yasa dışı faaliyetlerle ilgili bilgi vermek; veya

 

Hizmet yoluyla kasıtlı olarak sağlanmayan veya verilmeyen araçlarla herhangi bir materyale veya bilgiye ulaşma veya erişme veya başka şekilde edinme.

 

3.2 Ücretler: Hizmetin veya bir kısmının herhangi bir ücret karşılığında kullanıma sunulması durumunda, bir ödeme planı seçmeniz ve kredi kartınızla veya diğer ödeme araçlarınızla ilgili Okulunuz bilgileri sağlamanız gerekecektir. Okulunuz'a bu bilgilerin doğru olduğunu ve ödeme aracını kullanmaya yetkili olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz. Hesap bilgilerinizi, meydana gelebilecek herhangi bir değişiklikle (örneğin, fatura adresinizdeki veya kredi kartı son kullanma tarihinizdeki bir değişiklik) derhal güncelleyeceksiniz. Okulunuz'a ödeme planında belirtilen tutarı, bu planın şartlarına ve bu Hizmet Şartlarına uygun olarak ödemeyi kabul edersiniz. Hesabınızı sonlandırana kadar ödeme aracınızı geçerli ödeme planının şartlarına uygun olarak faturalandırması için Okulunuz’a yetki verirseniz, ve ayrıca, bu şekilde yapılan herhangi bir masrafı ödemeyi kabul edersiniz. Herhangi bir masrafa itiraz ederseniz, Okulunuz'un sizi şarj ettiği tarihten sonraki altmış (60) gün içinde Okulunuz'a bildirmeniz gerekir. Okulunuz'un fiyatlarını değiştirme hakkımız saklıdır. Fiyat değişikliğinin yürürlüğe girmesinden sonra Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen tutarı ödeme sözleşmenizi oluşturur. Okulunuz'un net gelirine dayanan vergileri dışındaki Hizmetler ile ilişkili tüm vergilerden siz sorumlusunuz.

 

3.3 Düzenli Abonelikler: Otomatik yenileme özelliğine sahip bir Hizmet seçtiyseniz (“Düzenli Abonelik”), Okulunuz'a hesap bilgilerinizi sürdürmesi ve bu hesabı otomatik olarak seçtiğiniz Hizmetin yenilenmesi üzerine talep etmenize gerek kalmadan talep etmeniz için yetkilendirirsiniz. Okulunuz’un,  tekrar eden bir Aboneliğe kaydolduğunuzda, sizin tarafınızdan izin verildiği şekilde hesabınızı tahsil edememesi durumunda, Okulunuz, tamamen kendi takdirine bağlı olarak: (i) sizi Hizmetiniz için faturalandırır ve ödeme yapılana kadar Hizmete erişiminizi askıya alır. Alınan ve / veya (ii) hesabınızı sizin tarafınızdan yetkilendirildiği şekilde ücretlendirmeye devam etmek için hesap bilgilerinizi üçüncü taraf kaynakları (örneğin bankanız veya ödeme işlemciniz) aracılığıyla güncellemeye çalışın.

 

Okulunuz, tekrarlayan aboneliklerin fiyatını zaman zaman değiştirebilir ve herhangi bir fiyat değişikliğini önceden size ve varsa bu değişiklikleri nasıl kabul edeceğinizi bildirir. Düzenli Abonelikler için fiyat değişiklikleri, fiyat değişikliğinin yapıldığı tarihi takip eden bir sonraki abonelik döneminin başında geçerli olacaktır. Yerel yasaların izin verdiği gibi, fiyat değişikliğinin yürürlüğe girmesinden sonra Tekrarlayan Aboneliğinizi kullanmaya devam ederek yeni fiyatı kabul etmiş olursunuz. Fiyat değişikliklerini kabul etmiyorsanız, fiyat değişikliği yürürlüğe girmeden önce Düzenli Aboneliğinizi iptal ederek değişikliği reddetme hakkınız vardır. Lütfen bu nedenle fiyat değişikliği bildirimlerini dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

 

Ödemeler iade edilmez ve kısmen kullanılan dönemler için geri ödeme veya kredi yoktur. Herhangi bir zamanda tekrar eden bir aboneliği iptal edebilirsiniz, ancak mevcut abonelik süresinin bitiminden önce aboneliğinizi iptal ederseniz, bize önceden ödenmiş olan herhangi bir abonelik ücretini iade etmeyiz. Herhangi bir iptalin ardından, mevcut abonelik sürenizin sonunda hizmete erişmeye devam edeceksiniz. Herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, kullanıcılarımızın bazılarına veya tümüne geri ödeme, indirim veya başka bir değerlendirme yapabiliriz ("krediler"). Bu tür kredilerin miktarı ve şekli ve bunları sağlama kararı tamamen ve tamamen kendi takdirimize bağlıdır. Bir durumda kredilerin sağlanması, benzer durumlar için gelecekte kredi kullanmanıza izin vermez veya gelecekte kredi vermemizi zorunlu kılmaz,

 

Herhangi bir Hizmeti bir mobil satın alma veya üçüncü taraf pazar aracılığıyla (örneğin, Apple App Store veya Google Play Store aracılığıyla) satın alırsanız, söz konusu üçüncü taraf pazar için geçerli olan geri ödeme politikası Okulunuz tarafından aksi belirtilmedikçe uygulanır. Okulunuz tarafından açıkça aksi belirtilmediği sürece, üçüncü taraf pazarı, geri ödeme politikası kapsamında geri ödeme yapmaktan tek başına sorumlu olacak ve Okulunuz'un geri ödeme yükümlülükleri olmayacaktır. Okulunuz, herhangi bir üçüncü taraf pazarının geri ödeme politikasına veya üçüncü tarafın bu politikaya uygunluğuna veya uygunsuzluğuna ilişkin herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

 

Apple mobil cihazınızdaki iTunes aracılığıyla abone olduysanız, App Store'da Hesap Ayarlarına giderek iptal edebilirsiniz. Abonelikleri cihazınızdaki Ayarlar uygulamasında iTunes & App Store altında bulabilirsiniz ve sonra Apple Kimliğinizi seçebilirsiniz.

 

Android mobil cihazınızdaki Google Play Store üzerinden abone olduysanız, Google Play Store'u açıp Menü Aboneliği'ni seçerek iptal edebilirsiniz. İptal etmek veya güncellemek istediğiniz aboneliği seçebilir ve ardından ekrandaki talimatları uygulayabilirsiniz.

 

Web sitemize abone olduysanız, [email protected] adresinden Destek ile iletişime geçerek veya hesabınızdaki Ayarlar'a giderek, Abonelik kutusundaki İptal'i seçerek ve ardından aboneliği devam ettirmek ve iptal etmek için ekrandaki talimatları izleyerek iptal edebilirsiniz.

 

3.4 Uluslararası Kullanım için Özel Bildirim; İhracat Kontrolleri: Hizmet ile bağlantılı olarak mevcut olan Yazılım (aşağıda tanımlanmıştır) ve varsa uygulanabilir verilerin iletimi Türkiye Cumhuriyeti Devleti ihracat kontrollerine tabidir. Hizmetten hiçbir Yazılım indirilemez veya Türkiye ihracat yasalarına aykırı olarak başka bir şekilde ihraç edilemez veya tekrar ihraç edilemez. Yazılımı indirmek veya kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. İnternetin küresel doğasını kabul ederek, çevrimiçi davranış ve kabul edilebilir içerikle ilgili olanlar dahil olmak üzere Hizmeti kullanımınızla ilgili tüm yerel kurallara ve yasalara uymayı kabul edersiniz.

 

3.5 Ticari Kullanım: Burada veya Okulunuz tarafından yazılı olarak aksi açıkça belirtilmedikçe, eserlerin gösterilmesini, dağıtılmasını, lisanslanmasını, gerçekleştirilmesini, yayınlanmasını, çoğaltılmasını, kopyalanmasını, türev çalışmaları, değiştirilmesini, satılmasını, kullanılmasını, devredilmesini veya herhangi bir ticari amaçla, Hizmetin herhangi bir kısmı, Hizmetin kullanımı veya Hizmete erişim yasaktır.

 

4. Fikri Mülkiyet Hakları

4.1 Hizmet İçeriği, Yazılım ve Ticari Markalar: Hizmetin, telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır veya diğer mülkiyet hakları ve yasalarıyla korunan içerik veya özellikler (“Hizmet İçeriği”) içerebileceğini onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. Okulunuz tarafından açıkça yetki verilmedikçe, tamamen veya kısmen, Servis veya Servis İçeriğine dayalı türev işleri değiştirmemeyi, kopyalamamayı, çerçevelememeyi, kazıymamayı, kiralamamayı, ödünç vermemeyi, satmamayı, dağıtmamayı veya yaratmamayı kabul edersiniz. Yukarıda belirtilenler, yasal olarak Hizmete yüklediğiniz kendi Kullanıcı İçeriğiniz (aşağıda tanımlandığı şekilde) için geçerli değildir. Hizmeti kullanımınızla bağlantılı olarak, herhangi bir veri madenciliği, robot, kazıma veya benzer veri toplama veya çıkarma yöntemlerini kullanmayacak veya kullanmayacaksınız. Okulunuz tarafından Hizmete erişmesi engelleniyorsa (IP adresinizi engellemek dahil), Bu engellemeyi aşmak için herhangi bir önlem almamayı kabul edersiniz (örneğin, IP adresinizi maskeleyerek veya bir proxy IP adresi kullanarak). Hizmetin veya Hizmet İçeriğinin burada özel olarak izin verilenden başka bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır. Hizmetin altında yatan veya bununla bağlantılı olarak dağıtılan teknoloji ve yazılımlar Okulunuz, iştiraklerimiz ve ortaklarımıza (“Yazılım”) aittir. Yazılımda herhangi bir kaynak kodu keşfetmeyi, satmayı, devretmeyi, alt lisansı vermeyi veya başka bir şekilde devretmeyi, kopyalamayı, değiştirmeyi, türev bir çalışma yapmayı, tersine mühendislik yapmayı, tersine montaj yapmayı veya başka türlü bir girişimde bulunmamayı kabul edersiniz. Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar Okulunuz'a aittir. Hizmetin veya Hizmet İçeriğinin burada özel olarak izin verilenden başka bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır. Hizmetin altında yatan veya bununla bağlantılı olarak dağıtılan teknoloji ve yazılımlar Okulunuz'a aittir. Yazılımda herhangi bir kaynak kodu keşfetmeyi, satmayı, devretmeyi, alt lisansı vermeyi veya başka bir şekilde devretmeyi, kopyalamayı, değiştirmeyi, türev bir çalışma yapmayı, tersine mühendislik yapmayı, tersine montaj yapmayı veya başka türlü bir girişimde bulunmamayı kabul edersiniz. Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar Okulunuz'a aittir. Hizmetin veya Hizmet İçeriğinin burada özel olarak izin verilenden başka bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır. Hizmetin altında yatan veya bununla bağlantılı olarak dağıtılan teknoloji ve yazılımlar Okulunuz'a aittir. Yazılımda herhangi bir kaynak kodu keşfetmeyi, satmayı, devretmeyi, alt lisansı vermeyi veya başka bir şekilde devretmeyi, kopyalamayı, değiştirmeyi, türev bir çalışma yapmayı, tersine mühendislik yapmayı, tersine montaj yapmayı veya başka türlü bir girişimde bulunmamayı kabul edersiniz. Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar Okulunuz'a aittir. tersine mühendislik yapın, ters montaj yapın veya herhangi bir kaynak kodunu keşfetmeye çalışın, Yazılım'da herhangi bir hakkı satmayın, atayın, alt lisans verin veya başka türlü aktarın. Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar Okulunuz'a aittir. tersine mühendislik yapın, ters montaj yapın veya herhangi bir kaynak kodunu keşfetmeye çalışın, Yazılım'da herhangi bir hakkı satmayın, atayın, alt lisans verin veya başka türlü aktarın. Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar Okulunuz'a aittir.

 

Okulunuz adı ve logoları, Okulunuz'un ticari markaları ve hizmet markalarıdır (topluca “Okulunuz Ticari Markaları”). Hizmet aracılığıyla kullanılan ve görüntülenen diğer Okulunuz, ürün ve hizmet adları ve logoları, kendi sahiplerinin Okulunuz'a bağlanabilecek ya da bağlanamayacak ya da bağlanamayacak ticari markaları ya da hizmet markaları olabilir. Bu Hizmet Koşullarında veya Hizmette yer alan hiçbir şey, her durumda önceden yazılı iznimiz olmadan, Hizmet'te görüntülenen Okulunuz Ticari Markalarının herhangi bir lisansı veya kullanım hakkını, herhangi bir lisans veya kullanım hakkı vermeyecek şekilde yorumlanmamalıdır. Okulunuz Ticari Markalarının kullanımından kaynaklanan tüm şerefiye, münhasır menfaatimize uygun olacaktır.

 

4.2 Üçüncü Şahıs Materyali:Okulunuz hiçbir koşul altında, üçüncü tarafların (kullanıcılar dahil olmak üzere) herhangi bir içeriğinden veya içeriğinden, içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklikten, ancak meydana gelebilecek herhangi bir zarardan veya zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. böyle bir içeriğin kullanılması sonucu Okulunuz'un ön ekran içeriği olmadığını, ancak Okulunuz'un ve atanmış kişilerin, kendi takdirlerine bağlı olarak, Hizmet aracılığıyla elde edilebilecek herhangi bir içeriği reddetme veya kaldırma hakkına sahip olacağını kabul etmiş sayılırsınız. Yukarıda belirtilenleri sınırlandırmaksızın, Okulunuz ve görevlileri, bu Hizmet Şartlarını ihlal eden ya da Okulunuz tarafından kendi takdirine bağlı olarak, aksi takdirde sakıncalı olarak kabul edilen herhangi bir içeriği kaldırma hakkına sahip olacaktır. Herhangi bir içeriğin kullanımıyla ilgili tüm riskleri değerlendirmeniz ve bunlara bağlı olmanız gerektiğini kabul edersiniz,

 

4.3 İletilen Kullanıcı İçeriği: Hizmet aracılığıyla: Hizmete yüklediğiniz veya diğer kullanıcılarla veya alıcılarla (toplu olarak, “Kullanıcı İçeriği”) paylaştığınız içerik veya diğer malzemelerle ilgili olarak, tüm haklarına sahip olduğunuzu, bu hak ve menfaatlere sahip olduğunuzu beyan ve taahhüt edersiniz. Burada yer alan tüm telif hakları ve tanıtım haklarını ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcı İçeriği ve bu tür içeriği veya diğer materyalleri üçüncü taraf haklarını ihlal etmeden yayınlamak veya iletmek için gereken tüm haklara sahip olmanız gerekir. Okulunuz'a, Okulunuz eğitmenleri, uygulayıcılar ve Hizmetler aracılığıyla eğitim bilgileri sağlayan, toplu olarak “ortaklar” dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, dünya genelinde münhasır olmayan bir lisans veren, herhangi bir Kullanıcı İçeriğini yükleyerek ve vereceksiniz. ücretsiz, tamamen ödenmiş, devredilebilir,

 

Okulunuz'a, Okulunuz eğitmenleri, uygulayıcılar ve Hizmetler aracılığıyla eğitim bilgileri sağlayan, toplu olarak “ortaklar” dahil olmak üzere, tarafınızdan sağlanan herhangi bir soru, yorum, öneri, fikir, geribildirim veya Hizmetle ilgili diğer bilgilerin (“Gönderimler”) gizli ve Okulunuz'a bu Gönderilerin herhangi bir amaç için, ticari veya başka bir şekilde, size herhangi bir bildirimde bulunulmadan veya tazmin edilmeden sınırlandırılmadan kullanılması ve dağıtılması hakkına sahip olacaktır.

 

Okulunuz’un içeriği koruyabileceğini ve ayrıca yasalar veya iyi niyetli bir şekilde, böyle bir koruma ya da açıklama yapılması için makul bir şekilde gerekli olması gerektiğine inanıyorsa, içeriğini koruyabileceğini ve kabul edebileceğini kabul etmektesiniz: ; (b) bu Hizmet Şartlarını uygulamak; (c) herhangi bir içeriğin üçüncü tarafların haklarını ihlal ettiği iddiasına cevap vermek; veya (d) Okulunuz, kullanıcılarının ve halkın haklarını, mallarını veya kişisel güvenliğini korumak. İçeriğiniz de dahil olmak üzere, Hizmetin teknik olarak işlenmesinin ve iletilmesinin (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimleri içerebileceğini biliyorsunuz; ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uygun ve adapte olacak değişiklikler.

 

4.4 Telif Hakkı Şikayetleri: Okulunuz, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı gösterir ve kullanıcılarımızdan da aynısını yapmalarını isteriz. Çalışmanızın telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığını veya fikri mülkiyet haklarınızın başka şekilde ihlal edildiğini düşünüyorsanız, aşağıda belirtilen usule uygun olarak ihlal talebinizi Okulunuz'a bildirmelisiniz.

 

Ayrıca bize posta yoluyla da ulaşabilirsiniz:

 

Adalet Mah. 2131/18 Sk. No:6/A

Bayraklı-İZMİR

 

Etkili olması için, bildirimin yazılı olması ve aşağıdaki bilgileri içermesi gerekir: Telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet haklarının sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin elektronik veya fiziksel imzası; Telif hakkıyla korunan eserin veya ihlal ettiğini iddia ettiğiniz diğer fikri mülkiyet haklarının açıklaması; Hak ihlalinde bulunduğunu iddia ettiğiniz materyalin Hizmette nerede bulunduğunu ve Hizmette bulabileceğimiz yeterli ayrıntıyı içeren bir açıklaması; Adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresiniz; Tartışmalı kullanımın telif hakkı veya fikri mülkiyet sahibi, vekili veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair inancınızın iyi olduğuna dair bir beyanat; İflas cezası kapsamında yapılmış, sizin tarafınızdan yapılan bir açıklama,

 

4.5 Karşı Bildirim: İçeriğin kaldırılması ve kullanılması için kaldırılmış (veya erişiminin devre dışı bırakılmış) Kullanıcı İçeriğinizin ihlal etmediğini veya telif hakkı sahibinden, telif hakkı sahibinin vekilinden veya yasaya uygun bir yetkiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Kullanıcı İçeriğinizde, Telif Hakkı Temsilcisine aşağıdaki bilgileri içeren yazılı bir bildirim gönderebilirsiniz: fiziksel veya elektronik imzanız; kaldırılmış veya erişimin devre dışı bırakıldığı içeriğin ve içeriğin kaldırılmadan veya devre dışı bırakılmadan önce göründüğü yerin tanımlanması; içeriğin bir hata veya içeriğin yanlış tanımlanması sonucu kaldırıldığına veya devre dışı bırakıldığına inandığına dair iyi bir inancınız olduğunu; adınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz,

 

Telif Hakkı Temsilcisi tarafından bir karşı bildirim alındığında, Okulunuz karşı şikayetin bir kopyasını orijinal şikayette bulunan kişiye, o kişiye kaldırılan içeriği değiştirebileceğini veya 10 iş günü içinde etkisiz hale getirmeyi durdurabileceğini bildiren bir gönderir. Telif hakkı sahibi, içerik sağlayıcısına, üyeye veya kullanıcıya karşı bir mahkeme emri talep eden bir eylemde bulunmadıkça, kaldırılan içerik, karşı bildirim alındıktan sonra 10 ila 14 iş günü veya daha kısa bir süre içinde değiştirilebilir veya düzeltilebilir. tamamen takdir yetkimizdedir.

 

4.6 Tekrarlayan İhlalci Politikası: İlgili yasalara göre, Okulunuz, uygun durumlarda ve Okulunuz'un tamamen kendi takdirine bağlı olarak, tekrarlayan ihlal olarak kabul edilen kullanıcıları sona erdirme politikasını benimsemiştir. Okulunuz ayrıca tamamen kendi takdirine bağlı olarak Hizmete erişimi sınırlayabilir ve / veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir kullanıcının üyeliğini sona erdirebilir (herhangi bir tekrar ihlali olsun veya olmasın).

 

5. Üçüncü Taraf Web Siteleri

Hizmet, İnternet üzerindeki diğer sitelere ve kaynaklara bağlantılar veya başka erişim sağlayabilir veya üçüncü taraflar sağlayabilir. Okulunuz, bu tür siteler ve kaynaklar üzerinde kontrol sahibi değildir ve Okulunuz, bu tür siteler ve kaynaklardan sorumlu değildir ve bunları onaylamaz. Ayrıca, Okulunuz'un, üzerinde veya üzerinde mevcut olan herhangi bir içerik, olay, mal veya hizmetin kullanılması veya bunlara bağlı olarak kullanılmasıyla ilgili veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul ve beyan edersiniz. böyle bir site veya kaynak aracılığıyla. Hizmeti kullanırken bulunan üçüncü şahıslarla yaptığınız herhangi bir anlaşma, sizinle üçüncü şahıs arasındadır ve Okulunuz'un bu tür bir üçüncü şahısa karşı yapabileceğiniz hiçbir kayıp veya iddiadan sorumlu olmadığını kabul edersiniz.

 

6. Sosyal Ağ Hizmetleri

Sosyal medya ve Facebook veya Twitter gibi sosyal ağ hizmetleri (“Sosyal Ağ Hizmetleri”) gibi çeşitli çevrimiçi üçüncü taraf hizmetleri üzerinden Hizmete giriş yapabilir veya giriş yapabilirsiniz. Bu Sosyal Ağ Hizmetlerini giriş yaparak ya da doğrudan Hizmete entegre ederek, çevrimiçi deneyimlerinizi daha zengin ve daha kişisel hale getiririz. Bu özellik ve özelliklerden yararlanmak için, ilgili sağlayıcılarının web sitelerinde kimlik doğrulamanızı, kaydolmanızı veya Sosyal Ağ Hizmetlerine giriş yapmanızı isteyebiliriz. Bu entegrasyonun bir parçası olarak, Sosyal Ağ Servisleri bize, bu Sosyal Ağ Servislerine verdiğiniz bazı bilgilere erişim sağlayacak ve bu bilgileri Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanacağız, saklayacağız ve açıklayacağız.. Bu Sosyal Ağ Hizmetlerinin ve Okulunuz'un, sizinle ilgili bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşa edilmesi ve Okulunuz'da bu tür hizmetlerin kullanımı (arkadaş listeleriniz ve benzeri dahil) kullanımının etkinleştirilmesinin etkileri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen Gizlilik Politikamıza bakınız .

 

Bununla birlikte, lütfen Social Networking Services'ın bilgilerinizi kullanma, saklama ve açıklama şeklinin yalnızca bu tür üçüncü tarafların politikalarına tabi olduğunu ve Okulunuz'un üçüncü şahıslara ait sitelerin gizlilik uygulamaları veya diğer eylemleri için hiçbir sorumluluğu veya sorumluluğu olmayacağını unutmayın.

 

Ayrıca, Okulunuz, Sosyal Ağ Hizmetleri ile bağlantılı olarak sunulan hiçbir bilginin, içeriğin, malın, verilerin, fikirlerin, tavsiyelerin veya bildirimlerin doğruluğundan, kullanılabilirliğinden veya güvenilirliğinden sorumlu değildir. Bu nedenle, Okulunuz, bu tür herhangi bir Sosyal Ağ Hizmetinin kullanımından veya bunlarla bağlantılı olmasından veya bunlarla bağlantılı olmasından kaynaklanabileceği iddia edilen hasar veya kayıplardan sorumlu değildir. Okulunuz bu özellikleri sadece bir kolaylık olarak sunar ve bu özelliklerin entegrasyonu veya dahil edilmesi bir onay veya öneri anlamına gelmez.

 

7. Tazminat ve Tahliye

Yasaların izin verdiği ölçüde, Okulunuz ve iştiraklerini, memurlarını, çalışanlarını, müdürlerini ve acentesini, makul bir avukatlık ücreti, hakları dahil olmak üzere her türlü zarar, zarar, harcamadan zararsız olarak serbest bırakmayı, tazmin etmeyi ve tutmayı kabul edersiniz. Hizmet kullanımından, herhangi bir Kullanıcı İçeriğinden, Hizmetle bağlantınızdan, bu Hizmet Şartlarını ihlal ettiğinizden veya bir başkasının haklarını ihlal ettiğinizden doğan veya bunlarla ilgili her türlü tazminat ve zarar (ölüm dahil) feragat etmiş olursunuz.

 

8. Garantilerin Reddi

HİZMET KULLANIMINIZ, SİZE AİT RİSKİZDE. HİZMET “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT” TABANINDA SUNULMAKTADIR. OKULUNUZ, GENEL BUNLARA AŞAĞIDAKİ AÇIKLANMIŞTIR

 

OKULUNUZ (I) HİZMETİN GEREKLİLİKLERİNİZİ İHTİYACINIZA HİÇBİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR, (II) HİZMET KESİNTİSİZ, ZAMANINDA, GÜVENLİ VEYA HATASIZ OLACAKTIR, (III) HİZMET KULLANIMINDAN ALINACAK SONUÇLARI DOĞRU VEYA GÜVENİLİR VEYA (IV) HİZMETLERDEN HEDEF ALMAK ÜZERİNE ÜRÜNLER, HİZMETLER, BİLGİLER VEYA DİĞER MALZEME SATIN ALANLAR VE BİRLİKLERİNİZİN BEKLENTİLERİNİ TOPLAYACAKTIR

 

9. Sorumluluğun Sınırlandırılması

OKULUNUZ'UN ANLAŞILMASI VE ANLAŞMASINDAN ANLAŞABİLECEĞİNİZ, HİÇBİR YASAĞA ZARARLI OLMAYAN ZARARLARA ZARAR VERMEYEN ZARARLARA ZARAR VERMEYEN ZARARLARA ZARAR EDİLMEMİŞTİR OKULUNUZ İHTİYACI ZARARLARIN OLDUĞU OLDUĞUNDAN ÖNEMLİDİR), SÖZLEŞMEYE BAĞLI, TORT, İHTİYACI, YASAK SORUMLULUK VEYA DİĞER HİZMETLERDEN KAYNAKLANMAMASI; (II) HİÇBİR YEDEK MALZEME VE HİZMETDEN ALAN VEYA ALAN VEYA İŞLETMEDEN ALAN VEYA İŞLEMLERİNDEN ALAN VEYA ALINAN MESAJLARDAN KAYNAKLANAN HİZMETLER VE HİZMETLERİN MALİYETİ; (III) İLETİM VEYA VERİLERİNİZE YETKİSİZ ERİŞİM VEYA DEĞİŞİM; (IV) HİZMET ÜZERİNE ÜÇÜNCÜ TARAFIN AÇIKLANMASI VE YAPILMASI; VEYA (V) SERVİSLE İLGİLİ DİĞER HİÇBİR OLMADAN, TÜM ZARARLARA ZARAR VEREBİLİR VEYA AKSİYON Sebeplerine İlişkin TOPLAM SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR, SONA AŞAĞINDA (6) AYLIK OKULUNUZ'DAN ÖDÜLMEYE AİT OLARAK BAZI YETERLENDİRMELER BAZI GARANTİLERİN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SİGORTA VEYA KOŞULLARLI ZARARLARA SORUMLULUK Buna göre, yukarıda belirtilen bazı kısıtlamalar, sizin için geçerli olmayabilir. HİZMETİN HERHANGİ BİR ORTAMINDA VEYA BU HİZMET KOŞULLARINDAN SAĞLIKLI OLMADAN SAĞLANABİLİRSİNİZ VE ÖZEL ÇÖZÜMLERİNİZ HİZMET KULLANIMINI DURDURMAKTIR.

 

10. Bağlama Tahkim; Sınıf Eylem Feragat

Siz ve Okulunuz, bu Hizmet Koşullarının devletlerarası ticareti etkilediğini ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Tahkim Yasasının bu tahkim hükümlerinin yorumlanmasını ve uygulanmasını yönettiğini kabul edersiniz. Bu Bölüm 10, geniş bir şekilde yorumlanmayı amaçlamaktadır ve sözleşmedeki, ister Hizmet Koşulları ile Hizmet Şartları arasındaki ilişkinin herhangi bir yönüyle ilgili veya bunlarla ilgili olan talepleri içeren ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, aramızdaki tüm anlaşmazlıkları yönetir, tort, tüzük, dolandırıcılık, yanlış beyan veya başka bir yasal teori. Bu geniş yasağın dışında bırakılan tek ihtilaf, belirli fikri mülkiyet haklarının ve aşağıda belirtildiği gibi küçük mahkeme haklarının dava edilmesidir.

 

Bizimle herhangi bir anlaşmazlığınız varsa, herhangi bir resmi işlem yapmadan önce, Adalet Mah. 2131/18 Sk. No:6/ABayraklı-İZMİR ve [email protected] adresinden bizimle iletişime geçeceğinizi ve anlaşmazlığı ve irtibat bilgilerinizi (anlaşmazlığınız bir hesapla ilgiliyse, kullanıcı adınızı da içeren). Fikri mülkiyet hakları ve küçük iddialar mahkemesi iddiaları dışında, taraflar doğrudan herhangi bir anlaşmazlık, talep, soru ya da anlaşmazlığı müzakere yoluyla çözmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmayı kabul ederler ve iyi niyetli müzakereler, tarafların dava açıp tahkimine başlaması için şart olacaktır.

 

Hizmet Şartları veya Hizmet ile ilgili olan veya yukarıda belirtilen prosedürlerle çözülmeyen tüm ihtilaflar, iddialar veya ihtilaflar, yapılacak bireysel (grup dışı) bağlayıcı tahkim ile çözülecektir. 250.000 lirayı aşmayan talepler için Kolaylaştırılmış Tahkim Usul Kuralları ve tahkim başlatıldığı sırada yürürlükte olan 250.000 lirayı geçen talepler için Kapsamlı Tahkim Kuralları ve Prosedürleri, sınıf eylemlerini yöneten veya izin veren kurallar veya prosedürler hariç. Başka bir yere veya telefonla tahkim kabul etmediğiniz sürece, dosyalama sırasında İzmir'de tahkim gerçekleşebilir.

 

Hakem bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu Hizmet Şartlarının yorumlanması, uygulanabilirliği, uygulanabilirliği ya da oluşmasıyla ilgili tüm anlaşmazlıkları çözme konusunda özel bir yetkiye sahip olacaktır. bu Hizmet Koşullarının tamamının veya herhangi bir bölümünün geçersiz veya geçersiz olduğu veya herhangi bir hakemin tahkime tabi olup olmadığı konusunda herhangi bir iddia. Hakem, mahkemede ya da hakkaniyet temelinde ne gibi bir rahatlama sağlanabileceğini bildirmek için yetkilendirilecektir. Hakem ödülü taraflara yazılacak ve bağlayıcı olacaktır ve herhangi bir yetkili yargı mahkemesinde karar olarak girilebilir.

 

Okulunuz, tahkim dosyalama ücretlerini ve tahkim ücretlerini üstlenmez. Okulunuz'un geçerli olarak bu tür ücretleri ödemesi için özel olarak talep edilmesi gerekmediği sürece, tahkimde vekalet ücretlerini ve uzman tanıklık masrafları dahil diğer tüm ek masraflardan siz sorumlusunuz. 

 

11. Sonlandırma

Okulunuz'un tamamen kendi takdirine bağlı olarak, hesabınızı (veya bunun herhangi bir bölümünü) askıya alabileceğini veya sonlandıracağını veya Hizmetin kullanımını askıya alabileceğini veya sonlandırabileceğini ve Hizmet içindeki herhangi bir içeriği, sınırlama olmaksızın da dahil olmak üzere herhangi bir nedenle kaldırıp atabileceğini kabul edersiniz. veya Okulunuz, bu Hizmet Şartlarının mektubu veya ruhuyla tutarsız bir şekilde ihlal ettiğiniz veya harekete geçtiğinizi düşünüyorsa. Hizmet kullanımınızı sonlandırmanızın gerekçesi olabilecek herhangi bir hileli, küfürlü veya yasa dışı etkinlik şüpheli uygun yasa uygulayıcı makamlara yönlendirilebilir. Okulunuz ayrıca tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir zamanda Hizmeti veya herhangi bir bölümünü bildirimde bulunmaksızın veya bildirmeksizin sona erdirebilir. Hizmete erişiminizin, bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir hükmü altında sona erdirilmesinin önceden haber verilmeksizin yapılabileceğini kabul edersiniz, ve Okulunuz’un hesabınızı ve hesabınızdaki tüm ilgili bilgi ve dosyaları derhal devre dışı bırakabileceğini veya silebileceğini ve bu dosyalara veya Hizmete daha fazla erişimi engelleyebileceğini onaylayın ve kabul edin. Ayrıca, Okulunuz'un Hizmete erişiminizin feshedilmesinden dolayı size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

 

12. Kullanıcılar Arası Anlaşmazlıklar

Servis ve Okulunuz ile bağlantılı olarak diğer kullanıcılarla etkileşimlerinizden yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz ve bunlara ilişkin hiçbir sorumluluk veya sorumluluk olmayacaktır. Okulunuz, sizinle Hizmetin diğer kullanıcıları arasındaki anlaşmazlıklara herhangi bir şekilde dahil olma hakkını saklı tutar, ancak hiçbir yükümlülüğü yoktur.

 

13. Genel

Bu Hizmet Koşulları, Okulunuz ile aranızdaki sözleşmenin tamamını teşkil eder ve Servis ile ilgili önceden yaptığınız anlaşmaların yerine geçerek Servis kullanımınızı düzenler. Ayrıca, bağlı kuruluş veya üçüncü taraf hizmetleri, üçüncü taraf içeriği veya üçüncü taraf yazılımı kullanırken geçerli olabilecek ek hüküm ve koşullara tabi olabilirsiniz. Okulunuz’un bu Hizmet Şartları’nın herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmaması veya yerine getirmemesi, bu hak veya hükmün feragat edilmesine neden olmaz. Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hükmünün yetkili mahkeme mahkemesi tarafından geçersiz olduğu tespit edilirse, taraflar yine de mahkemenin hükme yansıtılan şekilde niyetlerini ve bu Şartların diğer hükümlerini yerine getirmek için çaba göstermesi gerektiği konusunda hemfikirdirler. Hizmetin tamamı yürürlükte kalmaya devam eder. Aksine, herhangi bir tüzüğe veya yasaya bakmaksızın, Hizmetin kullanımından veya bu Hizmet Koşullarının kullanımından doğacak veya bununla ilgili olarak yapılacak herhangi bir iddia veya nedenin, bu iddia veya işlem nedeninden sonraki bir (1) yıl içerisinde yapılması gerektiğini kabul edersiniz ortaya çıktı veya sonsuza dek yasaklandı. İşbu sözleşmenin ve elektronik ortamda verilen herhangi bir bildirimin basılı bir versiyonu, işbu sözleşmeye dayanarak veya bunlarla ilgili olarak adli veya idari işlemlerde kabul edilebilir ve başlangıçta üretilen ve tutulan diğer ticari belgeler ve kayıtlarla aynı şartlara tabidir. basılı form Okulunuz'un önceden yazılı izni olmadan bu Hizmet Koşullarını atayamazsınız, ancakOkulunuz bu Hizmet Koşullarını tamamen veya kısmen kısıtlama olmadan atayabilir veya devredebilir. Bu Hizmet Şartları'ndaki bölüm başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak içindir ve yasal veya sözleşmeyle ilgili hiçbir etkisi yoktur. Size bildirimler e-posta veya normal posta yoluyla yapılabilir. Okulunuz hiçbir koşulda, performansının doğrudan veya dolaylı olarak makul kontrolü dışındaki bir olaydan kaynaklanan gecikmelerden veya başarısızlıklardan sorumlu tutulamaz. Hizmet ayrıca, genel olarak Hizmet üzerindeki bildirimlere veya bildirimlere bağlantılar göstererek bu Hizmet Koşullarında veya diğer konulardaki değişikliklerde size bildirimler sağlayabilir.

 

14. Sorular? Endişeler? Öneriler?

Bu Hizmet Koşulları ihlallerini bildirmek veya bu Hizmet Koşulları veya Hizmetle ilgili herhangi bir soru sormak için lütfen Adalet Mah. 2131/18 Sk. No:6/ABayraklı-İZMİR ve [email protected] adresinden bize ulaşın.


 

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

Amacı:

 

Bu sözleşme OKULUNUZ EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (bundan sonra Okulunuz - http://www.okulunuz.com Sitesi olarak anılacaktır) ile üye olan kişi (bundan sonra ABONE olarak anılacaktır) arasında aşağıda detayları açıklanan Abonelik Hizmeti için imzalanmıştır.

 

ABONE bu hizmet sözleşmesini okuyup kabul ettikten sonra bu ürün kullanabilir ve/veya bu hizmetten yararlanabilir ve sadece bu anlaşmada geçen maddelerde belirtilmiş haklara sahiptir

 

Önemli! Bu hizmeti ilk defa kullanmadan önce Hizmet Sözleşmesinin tamamını dikkatle okuyunuz. ABONE bu Hizmeti ilk kullanımından veya çalıştırmasından itibaren burada geçen anlaşma koşullarından haberdar kabul edilir. Bu metni okuduğu, anladığı ve buradaki koşullarla bağlı olduğunu kabul etmiş sayılır. Bu hükümleri kabul etmemeniz halinde hizmetten yararlanamaz, izleyemez, kursları, dersleri, konuları takip edemez ve kullanamazsınız. Bu koşullar dışındaki kullanım halleri telif haklarının ihlali olarak nitelendirilecektir.

 

Bu hizmetle ilgili tüm fikri ve sınai haklar Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesine ait olup, eserin izinsiz olarak kullanılması, çoğaltılması, yayılması, satışa sunulması ve benzeri durumlarda ilgili kişi veya kişiler hakkında hukuki ve cezai yaptırımlara başvurulacaktır.

 

ABONE Lisansı:

 

Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesinin içindeki sunumların, yazılımların, grafik ABONE arabirimlerinin, seslerin ve videoların ABONE tarafından aşağıda belirtilen hükümlere uygun olarak kullanılmasını şart koşar:

 

Lisans hakkı, son ABONE’ ye münhasıran eserin kullanma hakkı sağlamaktadır. "Kullanım Hakkı", ürünün kullanılmasını, saklanmasını, yüklenmesini, çalıştırılmasını ve görüntülenmesini satın alındığı sürece içermektedir. Lisans hakkı tanınan ABONE eserde değişiklik yapamaz, eseri çoğaltamaz, eseri yayamaz, başkalarının kullanımına sunamaz, eserden yararlanarak yeni bir eser oluşturamaz, eserin lisans ya da kontrol özelliklerinden herhangi birini devre dışı bırakamaz.

 

ABONE Hakları:

 

Bu ürün ister bireysel, ister kurumsal olarak satın alınmış olunsun, Okulunuz - http://www.okulunuz.com tarafından tek bir gerçek kişi üzerine kaydedilir ve sadece o kişi tarafından belirtilen süre içinde kullanılabilir.

 

Ürün hakkında yeterli bilgiye ve sistem gereksinimlerine sahip olduğuna inanan ABONE, şifre ve ABONE adını almak üzere http://www.okulunuz.com adresine giriş yapar. Üye kaydını gerçekleştirir.

 

Sisteme giriş yapan kullanıcı satın almak istediği aboneliği seçer, yönergeleri takip ederek ödeme işlemini gerçekleştirir ve aboneliği satın alır. Son kullanıcı almış olduğu bu aboneliği belirtilen süre içinde takip eder. Bu hizmeti başkalarının kullanımına açamaz, kiraya veremez.


 

Kullanım Kısıtlamaları:

 

Videolar, sunumlar, görseller, metinler ve konuşmaların bütün telif hakları Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesine aittir. ABONE; sunumları, görselleri, metinleri ya da konuşmaları Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesinden izin almadan kullanamaz.

 

Ürünün toplu halde izinsiz gösterimleri veya kullanımı olduğu takdirde gösterimi yapan organizasyon, şirket veya kurum; faaliyete katılan her bir kişi için gerekli olan kullanım bedelini Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesine ödemekle yükümlüdür. Söz konusu şifre bilgilerini veren ya da paylaşan ABONE doğacak olan hukuki ve cezai müeyyidelerden sorumludur.

 

Bu eğitimlerde veya içinden alınmış görsel malzemeyi, sunumları, sesleri, videoları ve ilgili olabilecek her türlü medyayı aynı veya alıntılanmış şekilde herhangi bir medya seklinde çoğaltmak, kopyalamak, yayınlamak ya da dağıtmak kesinlikle yasaktır.

 

Sözleşmenin Kabulü:

 

www.okulunuz.com sitesine üyesi olmak istiyorsanız, önce üyelik formunu doldurmanız gereklidir. Üye ol butonuna basmanız kayıt işleminiz için yeterlidir. Siteyi kullanmanızın kullanım, gizlilik ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

 

Sözleşme Konusu:

 

Sözleşmeyi onaylayan ve ABONELİK ücretini ödeyen üyeye internet üzerinden Okulunuz - http://www.okulunuz.com’un içeriklerine abonelik süresince ulaşma, izleme, okuma imkanının sağlanmasıdır.

 

Sözleşme Bedeli ve Ödeme:

 

Sözleşme bedeli tüm vergiler dahil, Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesinde yazılı olarak belirtilen ABONELİK ücretidir. İnternet sahifesinde gösterilen şekilde gerekli işlemin tam olarak yapılması şarttır. Bu konuda üye tarafından yapılabilecek hatalar nedeni ile üyelikte ve ödemede çıkabilecek aksaklıklardan www.okulunuz.com sorumlu değildir.

 

İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerin bedelleri üyenin kredi kartından otomatik olarak çekilir. Ödeme işlemi onaylandıktan sonra eğitimler kullanıma açılır. Üye İsterse Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesinin banka hesabına eğitim bedelini yatırarak da eğitimleri satın alabilir. Bu durumda eğitim ücretin hesaba geçmesinin ardından 24 saat içerisinde kullanıma açılır. Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesi indirim veya artırım ücret uygulamasını döneme göre değiştirme hakkına sahiptir. Kullanıcı üyelerin satın aldıkları ürünün satış, teslim ve iadesi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesi tarafından satılan tüm ürünler Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 14 maddesinin ğ bendinde sayılan Cayma Hakkının Kullanılamadığı Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallardan olduğu için ürün satın alındıktan sonra hiçbir şekilde iade söz konusu olamaz.

 

Teslimet, İptal İade Şartları:

 

Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesi ABONE hizmeti teslimat, iptal ve iade kuralları aşağıda belirtilmiş olup, ABONE bu Hizmeti ilk kullanımından veya çalıştırmasından itibaren burada geçen anlaşma koşullarından haberdar olduğu kabul edilir, bu metni okuduğu, anladığı ve buradaki koşullarla bağlı olduğunu kabul etmiş sayılır. Bu hükümleri kabul etmemesi halinde hizmetten yararlanamaz, izleyemez, kursları, dersleri, konuları takip edemez ve kullanamaz.  

 

Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 

Alıcılar, satın aldıkları abonelik hizmetinin satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

 

Satın alınan abonelik hizmeti 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcıya teslim edilir. Bu süre içinde abonelik hizmeti teslim edilmez ise, Alıcı sözleşmeyi sona erdirebilir.

 

Alıcı, satın aldığı eabonelik hizmetinin bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının abonelik hizmetini teslim yükümlülüğü sona erer.

 

Abonelik hizmeti teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan abonelik hizmet bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, satıcı sözleşmeyi sona erdirir.

 

Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve abonelik hizmeti süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

 

Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesi tarafından satılan abonelik hizmeti Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 14 maddesinin ğ bendinde sayılan Cayma Hakkının Kullanılamadığı Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallardan olduğu için ürün satın alınıp eğitim programına erişim sağlandıktan sonra hiçbir şekilde iade söz konusu olamaz.

 

Özel Hükümler:

 

a) Üye, sözleşme kapsamında kendisine daha önce başka üyelerce seçilmemiş bir ABONE adı ve şifre belirler. ABONE adı ve şifrenin seçimi, korunması tamamıyla üyenin sorumluluğundadır. Şifre sadece üye tarafından bilinir. Şifresini yanlış giren üye, şifremi unuttum bölümünden kendi e-mail adresine şifresinin gönderilmesini sağlayabilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla ABONE’nın sorumluluğundadır. www.okulunuz.com şifresini yanlış kullananlardan doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

 

b) ABONE’nin üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için ABONE adını ve şifresini doğru girmesi gereklidir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanır. Üyenin faydalanacağı eğitimler, bedelini ödediği paketlere bağlı olarak giriş yaptıktan sonra üyeye gösterilecektir.

 

c) ABONE olma kişiseldir. Başkasına devredilemez ve kullandırılamaz.

 

d) ABONE, Okulunuz - http://www.okulunuz.com hizmetlerinden yararlandığı sırada, Üyelik formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı veya eksik olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini kabul eder. Üyeliğin devamı sürecinde Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesi tarafından istenilen gerekli bilgiler ABONE tarafından eksiksiz ve doğru olarak Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesine vermekle yükümlüdür.

 

ABONE bilgilerinde ki adres, telefon vb. gibi her türlü değişikliklerde Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesine bilgi vermek zorundadır.

 

e) ABONE, www.okulunuz.com tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkının Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesine ait olduğunu, bu yazılımları, dokümanları ya da servisleri hiçbir şekilde izinsiz çoğaltıp dağıtmayacağını, yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

 

f) ABONE verilerinin, Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesinin ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunması nedeni ile meydana gelebilecek zararlardan ötürü Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesinin sorumlu olmayacağını kabul eder.

 

g) ABONE kurallara aykırı davrandığı takdirde www.okulunuz.com gerekli müdahalelerde bulunma, üyeyi servis dışına çıkarma ve üyeliğe son verme hakkına sahip olduğunu kabul eder.

 

h) ABONE, hizmetin kullanımı ile ilgili internetten kaynaklanan sorunlardan Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesini sorumlu tutmayacağını kabul eder.

 

i) ABONE site geneline zarar verecek veya www.okulunuz.com’ u başka sitelerle davalık duruma getirecek zarar verici iş ve eylemlerde bulunmayacağını taahhüt eder. Bulunulduğu takdirde bundan doğacak zararlardan sorumlu olacaktır.

 

j) Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesinde yer alan orjinal sanat eserleri ve tasarım ürünlerinin tüm fikri hakları ilgili eser ve tasarım sahiplerinin olup 5846 sayılı kanuna göre koruma altındadır. www.okulunuz.com web sitesi içerisindeki her türlü yazılı ve görsel (video, fotoğraf, vs) içeriğin bilgisayara indirilmesi (download edilmesi), kopyalanması, çoğaltılması, bir web sitesinde veya diğer herhangi bir mecrada yayınlanması, bir web sitesinin içinde frame, i-frame ve benzeri şekillerde gösterimi, izin alınmadan link verilmesi yasaktır. Aksine davranışlar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç teşkil edecek olup, bu tip davranışlarda bulunan www.okulunuz.com sitesinin kullanıcıları, www.okulunuz.com web sitesinin sahibi olan OKULUNUZ EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ'e cezai şart olarak her bir ihlal için fazlaya ilişkin haklarımız saklı kalmak kaydıyla en az 1.000.000 TL'yi (Birmilyonlirayı) ödemeyi, bu cezai şartın fahiş olmadığını, ihlalin ve kusurun ağırlığına göre Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesinin bu ceza miktarı artırabileceğini ve mahkemelerden tenkisini talep etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Uygulanacak Hükümler:

 

Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler ve bu sözleşmede hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları uygulanacaktır.

 

Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri:

 

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İzmir mahkeme ve icra müdürlüklerinin yetkili olduğu kararlaştırılmıştır.

 

Copyright © Okulunuz - http://www.okulunuz.com sitesi. Tüm hakları saklıdır.

Arama Yapın
Kapat
Kategoriler
Kapat
Profil
Kapat