Arama Yapın
Kapat
Kurallar

Hakkımızda

Okulunuz Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi, 08.10.2019 tarihinde İzmir Ticaret Sicil Müdürlüğünde tescil edilerek şirket olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Şirketimiz, "Dilediğin Yerde, Dilediğin Zaman, Yaşam Boyu Eğitim" fikriyle ortaya çıkmış olup, 2 yıl süren proje, tasarım ve yazılım çalışmaları sonrası eğitim videolarının çekileceği stüdyoyu inşa etmiştir.

Projenin ilk adımı olarak İlköğretim ve Lise sınflarına ait derslerin konu anlatımları, yönetmenimiz gözetiminde sinema filmi kalitesinde çekilmiştir.

10.000'den fazla video çekimleri uzman bir kadro tarafından prodüksiyonu yapılarak okulunuz.com sitesinde 24 Kasım 2019 tarihinde Öğretmenler Günün'de yayınlanmaya başlamıştır.

Okulunuz; Aylık ve Yıllık Abonelik hizmeti sunmakta olup, güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırladığımız 10.000'den fazla video ile okulunuz.com, 5. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm seviyedeki öğrencilerin dersleri öğrenme, tekrar ve pekiştirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Okulunuz, Türkiye’nin uzaktan eğitimine katkıda bulunurken abonelerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kategoriler
Kapat
Profil
Kapat